ŁUCZAKOWIE | Projektowanie Wnętrz i Mebli Kraków

Projekt i wykonanie od klasyki po najnowsze trendy

ŁUCZAK  to architektoniczno – meblarska firma istniejąca od 1947 roku. Początkowo była to Wytwórnia Mebli Nowoczesnych Henryka Łuczaka – laureata złotego medalu targów poznańskich w roku 1953.

Od 1984 roku firma ŁUCZAK kierowana jest przez architektów Bożenę Trzebiatowską – Łuczak i Marka Łuczaka, a obecnie dołączyło do firmy następne pokolenie – arch. Agnieszka Machnik.

Firma projektuje wnętrza mieszkalne – apartamenty, lofty, rezydencje, a także wnętrza komercyjne w różnej stylistyce-od minimalizmu po wnętrza klasyczne.

Charakterystyczna dla firmy Łuczak jest kompleksowa obsługa Klientów realizujących wnętrza.  Projekty wszystkich mebli i elementów wyposażenia realizowane są we własnym zakładzie produkcyjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej w którym zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych  rzemieślników – mistrzów stolarstwa, nadzorowanych na każdym etapie produkcji i montażu przez projektantów zapewnia satysfakcjonujący efekt we wnętrzu Inwestora.

Zapraszamy do naszego biura połączonego z showroomem w sercu Starego Miasta przy ul. Św. Agnieszki 3 – otwarte zawsze w czwartki w godzinach 10-17 lub po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Jest to komfortowe miejsce do spotkań i rozmów, połączone z ekspozycją naszych możliwości wykonawczych w dziedzinie stolarstwa.